KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11659060
nr 1165 9060
Fritiof Johannes Schüldt
(1891-1978), Sverige
Oljemålning, Trädgårdslandskap, signerad och daterad 1969. 53x64
Utrop:
3.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:36:01
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr